CHP Grup Başkan vekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç TV264'de Cuma akşamları yayınlanan 'Gazeteciler Soruyor'a katılacak. Özkoç canlı yayında 'Sakarya' gündemini değerlendirecek. Özkoç'un katılacağı canlı yayın Sapanca Green Blue'de gerçekleşecek..

WhatsApp artık Android tablet ve iPad'lerde kullanılabilecek WhatsApp artık Android tablet ve iPad'lerde kullanılabilecek

TV264'de her hafta Cuma akşamları yayınlanan 'Gazeteciler Soruyor'un' bu haftaki konugu  CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç olacak.

Sapanca Kırkpınar'da bulunan Green Blue'de gerçekleşecek canlı yayında CHP'li Özkoç gazeteciler  Zafer  Tokuş.  Hüseyin Cumalı , Hakan Turhan ve Sefa Polat'ın sorularını cevaplayacak.  Cuma akşamı saat 21.00'de başlayacak canlı yayında CHP'li Engin Özkoç, Sakarya Gündemiyle ilgili soruları cevaplayacak...
Yaklaşık 3 saat sürecek canlı yayında Özkoç'a gelen soruları da cevaplayacak..

İZLEYECİLER SORU ve GÖRÜŞLERİNİ YAZABİLECEKLER
Canlı olarak yayınlanacak 3 saat sürecek programda izleyiciler, gündemle ilgili görüşlerini TV264'ün Whatsapp hattı 0533 615 0 224 ve 0532 7170 264 numaradan görüş ve paylaşımlarını yapabilecekler.