KADİR ŞİRİN'İN HABERİ

RESMİ BAŞVURU YAPTI

İlimizde geniş bir kesim tarafından tanınan iş insanı Erdoğan Kılıç, AK Parti Serdivan Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı başvurusunu yaptı. Yaklaşık 400 kişilik kalabalık bir grup eşliğinde AK Parti İlçe Teşkilatına gelen Kılıç, yoğun sevgi gösterileri eşliğinde karşılandı. Serdivan Belediye Meclis üyesi aday adayı olan iş insanı Erdoğan Kılıç, resmi başvurusunu gövde gösterisine dönüştürdü. Klabalık bir grup eşliğinde AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatına gelen Kılıç, yoğun sevgi gösterileri eşliğinde karşılandı. Uzun yıllardır et tüccarlığının yanı sıra Ada Futbol Kulübü As Başkanlık görevini yürüten iş insanı, çevresinde sevilen, sayılan ve herkese yardım etmesiyle tanınıyor.  

COŞKULU KALABALIK

Spora ve sporcuya da desteğini esirgemeyen Kılıç, yerel seçim için aday adaylığı başvurusunu Ak Parti Serdivan İlçe Başkanlığı'na resmen yaptı.31 Mart 2024 yılında yapılacak Mahalli İdareler Seçimi kapsamında Serdivan Belediye Meclis Üyesi adaylığı için Adalet ve Kalkınma Partisi’nden aday adaylığını açıklayan Erdoğan Kılıç,  kendisini destekleyen kalabalık bir toplulukla adeta gövde gösterisi yaptı. Beraberindeki heyetle birlikte parti binasına kadar gelen Kılıç, partililer tarafından karşılandı. Parti binasına gelen vatandaşlarla tek tek tokalaşan Kılıç, başvuru evraklarını teslim ettikten sonra coşkulu kalabalıkla uzun süre istişarede bulundu.

DESTEK VE DUA BEKLİYORUM

Başvuru yapmasının ardından HALK54 Muhabiri Kadir Şirin' e özel açıklama yapan ilimizin sevilen ve sayılan iş insanlarından Erdoğan Kılıç, “Yllarca omuz omuza, sırt sırta yol yürüdüğüm can dostlarım bugün itibariyle Serdivan İlçesi AK Parti Belediye Meclis Üyesi aday adaylığı başvurumu yapmış bulunmaktayım. Ben ömrünü davasına, ülkesine, milletine ve hemşerilerine hizmet yoluna adamış bir kardeşiniz olarak karşınızdayım.   Bugün burada gönül belediyeciliğinin mimarı, gönüllerde taht kuran Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın yoluna yoldaş olmak için bu yola çıkmış bulunmaktayım. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye yüzyılı vizyonunda gönül belediyeciliğinin hizmetlerini Serdivanımızda nakşetmek için buradayız. Sizlerden dün olduğu gibi bugünde destek ve dua bekliyorum." ifadelerini kullandı. 

Işıksu: Bizim için durmak yok Işıksu: Bizim için durmak yok

Whatsapp G Rsel 2024 01 11 Saat 22.12.28 880Cb33EWhatsapp G Rsel 2024 01 11 Saat 22.12.56 A4C482Cd11-877-1623-347