AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, geçtiğimiz yıl temeli atılan Erenler Kozluk Köprülü Kavşağının bugün itibari ile ulaşıma açıldığını duyurdu.

E-5 istikametinden Ankara ve İstanbul yönlerine gidecek vatandaşların kesintisiz bir ulaşım ağına kavuştuğunu ifade eden Tever, "Yol Medeniyettir şiarıyla hayata geçirdiğimiz ulaşım yatırımları hız kesmeden devam edecek, Sakarya’mızı güçlü yarınlara taşımayı sürdüreceğiz inşallah." ifadelerini kullandı.

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Erenler Kozluk Köprülü Kavşağı ulaşıma açılmasıyla ilgili sosyal medya hesabından şunları kaydetti:

Sakarya'da İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları protesto edildi Sakarya'da İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları protesto edildi

* Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımızın şehrimizdeki yatırımları hız kesmeden devam ediyor.

* Geçtiğimiz yıl temelini attığımız Erenler Kozluk Köprülü Kavşağımız bugün itibari ile ulaşıma açıldı. E-5 istikametinden Ankara ve İstanbul yönlerine gidecek vatandaşlarımız böylece kesintisiz bir ulaşım ağına kavuşmuş oldu.

* Yol Medeniyettir şiarıyla hayata geçirdiğimiz ulaşım yatırımları hız kesmeden devam edecek, Sakarya’mızı güçlü yarınlara taşımayı sürdüreceğiz inşallah. 

* Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Abdulkadir Uraloğlu’na ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

G J Me1S5 Ws A A Dy X AG J Me1S1 W Y A E Q9 N2