Erenler Belediyesi ilçe genelinde hizmet ve çalışmalarını sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin sahada çalıştıklarını ifade eden Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz vatandaşlarımızdan gelen talep ve sorunlar doğrultusunda ve çalışma programlarına göre sahada emek gösteriyor” dedi.

Başkan Şenol Dinç, “Bizler Erenler’imizin sorunları, vatandaşlarımızın beklentilerini biliyoruz. Bu doğrultuda proje ve çalışmalarımız hazır. İnşallah en kısa sürede proje ve çalışmalarımızı hayata geçirecek, kıymetli Erenler halkına hak ettiği hizmeti sunacağız. Her şey güzel Erenler’imiz için, her şey güzel Erenler halkı için” ifadelerini kullandı.

Alemdar vatandaşa meclisin kapısını açtı: “Bu şehrin geleceğine birlikte mühür vuracağız” Alemdar vatandaşa meclisin kapısını açtı: “Bu şehrin geleceğine birlikte mühür vuracağız”

Thumbnail Erenler’de Fen İşleri̇ Eki̇pleri̇ Sahada (1)Erenler’de Fen İşleri̇ Eki̇pleri̇ Sahada (3)Erenler’de Fen İşleri̇ Eki̇pleri̇ Sahada (4)Erenler’de Fen İşleri̇ Eki̇pleri̇ Sahada (2)