Esenyurt Mahallesi'nde düzenlenen geleneksel hayır pilavı etkinliği bu yıl da coşkuyla gerçekleştirildi. Etkinliğe, mahalle muhtarı Bahri Yağcıoğlu önderliğinde komşu mahallelerden de yoğun katılım sağlandı.

Etkinlikte yüzlerce kişi bir araya geldi ve toplu dua yapıldı. Mahalle sakinleri, hayır pilavının bereketi ve paylaşmanın önemine vurgu yaparak bu tür etkinliklerin toplumun bir araya gelmesine vesile olduğunu belirttiler. Muhtar Bahri Yağcıoğlu, etkinliğin amacının birlik ve beraberliği pekiştirmek olduğunu vurgulayarak, katılım sağlayan herkese teşekkür etti.

Milli maç heyecanı yine Millet Bahçesi'ndeki dev ekranda yaşanacak! Milli maç heyecanı yine Millet Bahçesi'ndeki dev ekranda yaşanacak!

Komşu mahallelerden gelen misafirler de etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirerek, bu tür organizasyonların farklı mahalleler arasında dostluk bağlarını güçlendirdiğini ifade ettiler. Etkinlik, mahalle sakinlerinin birlikte yediği hayır pilavı ile sona erdi.

Pilav etkinliğine Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı beraberinde ,AK parti İlçe Başkanı Mutsa fa özen,MHP İlçe Başkanı halim Cingöz ve Nelediye Meclis üyeleri ile birlikte katıldı.

Thumbnail Esenyurt Pilavı Taraklı (16)Thumbnail Esenyurt Pilavı Taraklı (20)Thumbnail Esenyurt Pilavı Taraklı (4)Thumbnail Esenyurt Pilavı Taraklı (7)Thumbnail Esenyurt Pilavı Taraklı (9)Thumbnail Esenyurt Pilavı Taraklı (10)