Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 12-18 Eylül Ahilik Haftası Kutlamaları kapsamında bir takım programlar düzenleyecek. Etkinlikler kapsamında esnaf ve sanatkarlarda bir turnuva düzenleyecek.

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 12-18 Eylül Ahilik Haftası Kutlamaları kapsamında bir takım programlar düzenleyecek. Etkinlikler kapsamında esnaf ve sanatkarlarda bir turnuva düzenleyecek. 1 Eylül'de başlayacak olan ve 10 takımın katılacağı turnuvanın final müsabakası ise 15 Eylül günü olacak.

BAL'da çifte standart BAL'da çifte standart

Turnuvaya ise Sakarya İnşaat Yapıcıları Esnaf Odası, Sakarya Kasaplar Esnaf Odası, Sakarya Kitap Kırtasiye Gaz.Büfeciler Ve Tek.Mad.Sat. Odası, Sakarya Kunduracılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası, Sakarya Oto Sanatkarları Esnaf Odası, Sakarya Seyyar Giyim Eşya Satıcıları Esnaf Odası, Sakarya Sıhhi Tesisatçılar Doğalgazcılar Ve Kaloriferciler Esnaf Odası, Sakarya Şekerciler Ve Pastacılar Esnaf Odası, Sakarya Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ve Sakarya Terziler Tuhafiyeciler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası takımları katılacak.