İstanbul-İzmir otoyolunun Balıkesir-Manisa sınırında sabaha karşı meydana gelen kazada Sakaryalı aileden 5 kişi hayatını kaybetti. Acı haber Sakarya'ya ulaştı...

Edinilen bilgiye göre, İstanbul-İzmir otoyolunda meydana gelen kazada 2 araç çarpıştı. Kazada 5 kişi hayatını kaybetti. 

TIR devrildi, sürücü içinde sıkıştı TIR devrildi, sürücü içinde sıkıştı

FECİ KAZA
Balıkesir-Manisa sınırında meydana gelen kazada Bedri Kebiç yönetimindeki 54 ZP 8** plakalı araç ile Salih A.'nın kullandığı 34 POL 3* plakalı araç çarpıştı. Kaza sonrasında olay yerine çok sayıda itfaiye ve 112 ekibi sevk edildi. 

SAKARYALI AİLEDEN 5 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ
Manisa ve Balıkesir itfaiyelerinin birlikte müdahale ettiği kazada, 54 ZP 8** plakalı araçta bulunan Bedri Kebiç (33) , Beyhan Kebiç (28) , Seyhan Akkuş (47), Berat Ömer Kebiç (2) ve Bedirhan Kebiç (1) hayatını kaybetti. Kazada diğer araçta bulunan sürücü Salih A. ve Kazım A. ise yaralandı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

BALIKESİR VALİSİ AÇIKLAMA YAPTI
Balıkesir-Manisa sınırında otoyolda meydanda gelen trafik kazasında Sakaryalı aileden 5 kişinin hayatını kaybetmesinin ardından Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, açıklamada bulundu. Vali Şıldak, "İstanbul-İzmir otoyolu yakınlarında Balıkesir sınırında bir trafik kazası yaşadık ve maalesef 5 vatandaşımızı kaybettik. İzmir istikametine ilerleyen 2 aracın karıştığı kazada arkadan gelenin öndekine çarpması neticesinde öndeki araçta bulunan 5 vatandaşımız olay yerinde hayatlarını kaybettiler, 2 vatandaşımız da yaralandı. Durumları iyi. Otoyoldaki kazanın nedenleri araştırılıyor. Savcılarımız da olay yerinde incelemelerde bulunup gerekli işlemleri yaptı, ben de gerek olay yerinde gerek hastanede bulunarak sürecin takibini yaptık. Üzücü bir kaza, kazada hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı diliyorum" dedi.

AW660750_04AW660750_05AW660750_03AW660750_02