SEAH’ta kemoterapi gören hastalara moral olacak değişim SEAH’ta kemoterapi gören hastalara moral olacak değişim

Yeni uygulama çerçevesinde, vatandaşlar Ferizli Belediyesi’nin resmi internet sitesi olan ‘ferizli.bel.tr’ adresine erişim sağlayarak veya doğrudan ‘keos.ferizli.bel.tr’ adresini ziyaret ederek bu hizmetten yararlanabilecekler. Söz konusu internet sitesinde yer alan e-imar durumu butonuna tıklanmasının ardından, gerekli bilgilerin girilmesi suretiyle imar durumu sorgulaması yapılabilecek. Bu sayede, vatandaşlar belediyeye fiziksel olarak gitmeksizin bu hizmetten faydalanabilecekler.

Ferizli Belediye Başkanı Mehmet Ata, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Hedefimiz, vatandaşlarımızın işlemlerini kolaylaştırarak zamanlarını daha verimli kullanmalarını sağlamaktır. Yeni uygulamamız sayesinde, vatandaşlarımız belediyemize gelmeden imar durumlarını sorgulayabileceklerdir. Bu yenilik, hem vatandaşlarımızın iş yükünü hafifletecek hem de belediyemizin hizmet kalitesini artıracaktır," ifadelerini kullandı. Başkan Ata, teknolojinin sunduğu imkanları en iyi şekilde kullanarak, vatandaş odaklı hizmet anlayışını sürdürmeye kararlı olduklarını da sözlerine ekledi.

Öte yandan, Ferizli Belediyesi, vatandaşların işlerini kolaylaştırmak adına bundan sonra da çeşitli yenilikleri hayata geçirmeye devam edeceğini bildirdi. Belediye, teknolojinin sunduğu imkanları en verimli şekilde kullanarak, vatandaş odaklı hizmet anlayışını sürdürmeyi hedefliyor.