Ferizli Belediyesi ile Ferizli Avcılar ve Atıcılar Derneğince düzenlenen Geleneksel Trap ve Tek Kurşun Atışları turnuvası, Ferizli Belediyesi Sosyal Tesisleri Çamlık Mevkii'nde gerçekleşecek.

14 Temmuz Pazar günü 09.00-17.00 saatleri arasında düzenlenecek olan Geleneksel Trap ve Tek Kurşun Atışları turnuvasına katılan vatandaşlar, trap, tek kurşun, tavşan ve pet şişe gibi farklı kategorilerde mücadele edecek.

Büyükşehir’den gençlere kaçırılmayacak yaz kampı: Başvurular bitiyor Büyükşehir’den gençlere kaçırılmayacak yaz kampı: Başvurular bitiyor

Çeşitli atış kategorilerinde birinci olanlara tüfek hediye edilecek. Turnuvada 2. ve 3. olan vatandaşlar ise altın ve madalya sahibi olacak. 7-15 yaş arası çocuklara da ücretsiz havalı tüfek atışları yaptırılacak ve dereceye giren ilk üç genç yarışmacıya para ödülü, kupa ve madalya takdimi yapılacak.

7 - 15 yaş arası çocukların Trap ve Tek Kurşun Atış Turnuvası'nda atış yapabilmeleri için ebeveynleri tarafından turnuvaya kayıt ettirilmesi gerekiyor.

Ferizli Avcılar ve Atıcılar Kulübü, 14 Temmuz Pazar günü 09.00-17.00 saatleri arasında düzenlenecek etkinliğe tüm av camiasını davet etti. 

C2F98E0D 90De 49Fd Acd1 D2B2C4Db21D3