Sakarya Borsasında Kırsal Mahalle'nin Tarıma faydaları konuşuldu Sakarya Borsasında Kırsal Mahalle'nin Tarıma faydaları konuşuldu

Yeni güncellemeler, etrafınızdaki dünyayı kaydetme yeteneğinizi geliştirmek için Galaxy Buds2 Pro ve Galaxy Watch5 dahil olmak üzere Samsung'un giyilebilir cihazlarına gidiyor. 

Galaxy Buds2 Pro için (Galaxy akıllı telefonla eşleştirilmiş), yeni 360 Ses Kaydı özelliği var. Bu, Samsung'un her bir kulaklığınızın içindeki mikrofonları kullanarak etrafınızdaki sesleri alıp kaydedebileceğini söylediği bir şey. Şirketin basın açıklamasına göre, 360 Ses Kaydı kullanan video izlemek, "kişisel bir deneyimi taklit eden gerçekçi ve sürükleyici sesler" sağlayacak.

Camera Controller uygulaması için bir güncelleme, size bileğinizden biraz daha fazla kamera kontrolü sağlamayı amaçlayan Galaxy Watch4 ve Watch5 için de bağlı. Özellik kullanıma sunulduktan sonra, bağlı Galaxy telefonunuzun kamerasındaki yakınlaştırmayı saat kadranını sıkıştırarak veya çerçeveyi döndürerek ayarlayabileceksiniz.

360 Derece Ses Kaydı, en az One UI 5.0 çalıştırdığınız ve cihazınız LE Audio'yu desteklediği sürece bugün bir güncelleme olarak Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Z Flip4 ve Galaxy Z Fold4'te kullanıma sunuluyor. Camera Controller güncellemesi, Şubat ayında One UI 5.1 ve üzerini gerektiren Galaxy Watch4, Watch4 Classic, Watch5 ve Watch5 Pro'da kullanıma sunulmaya başlayacak.

Bu güncellemeler, ilgili cihazlarının Bluetooth sürümleriyle başlayacak ve ardından LTE modelleriyle devam edecek.