Sakarya Garnizon Komutanlığı “Büyük Zaferin 100’üncü Yılında Türk Ordusu” temalı fotoğraf sergisi Demokrasi Meydanı'nda açıldı. 9 Eylül'e kadar açık olacak sergide Türk Silahlı Kuvvetlerinin modern silah, araç, teçhizatları da yer alıyor.

Büyükşehir Belediyesi’nden 214 personele kamu ihaleleri ve hakediş eğitimi Büyükşehir Belediyesi’nden 214 personele kamu ihaleleri ve hakediş eğitimi

İl Garnizon Komutanlığı “Büyük Zaferin 100’üncü Yılında Türk Ordusu” temalı fotoğraf sergisi gerçekleştirdi. 

Kurtuluş mücadelesinin en önemli zaferlerinden biri olan Büyük Taarruz ve Başkomutan Meydan Muharebesi 100’üncü Yıl etkinlikleri kapsamında şehit ve gazilerin hatıralarının yaşatılması, aziz milletin ve şanlı ordumuzun kahramanlıklarının göstergesi olarak açılan “Büyük Zaferin 100’üncü Yılında Türk Ordusu” temalı sergide yerli üretim tüfekler, mayınlara müdahale robotu, koruyucu ekipmanlar ile çeşitli silah ve araçlar tanıtıldı.

Sakarya Garnizon Komutanı  Piyade Albay Fahri Can Çağlarda sergiyi gezdi.

Sergi yarında 09:00 ile 19:00 saatleri arasında halka açık olacak. Sergide Büyük Taarruz’un 100’üncü yıl dönümü fotoğraf sergisi ile Türk Silahlı Kuvvetlerinin bugünkü modern yüzüne ait silah, araç, teçhizat sergileniyor.