Halk54 Haber Merkezi 

Orman Park’tan yapılan ‘Gazeteciler Soruyor’da gazeteciler Zafer Tokuş, Hakan Turhan, Safa Polat ve Hüseyin Cumalı’nın sorularını yanıtlayan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce tarım politikaları konusunda önemli bilgiler verdi. Büyükşehir Belediyesi’nin süt54, bal54, yumurta54, kabak54, et54 gibi birçok markası olduğunu ve bu markaların şehrin muhtelif yerlerinde satışa sunulduğunu anımsatan gazeteci Hüseyin Cumalı, “Bir çok ürünün içinde bulunduğu bir market açsanız. Büyükşehir Belediyesi güvencesiyle halkımız alışveriş yapsa iyi olur” dedi.

Başkan Yüce Sapanca’da konuştu: Tarımsal projelerimizle ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz Başkan Yüce Sapanca’da konuştu: Tarımsal projelerimizle ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz

NOT ALDI
Canlı yayında notunu alan Başkan Yüce, “Olabilir, bütün ürünlerimizin içinde olduğu bir market açabiliriz. Neden olmasın. Hatta Tarım Kredi Kooperatifiyle işbirliği de yapabiliriz. Halkımız bir markette aradığını bulur” dedi. Gazeteci Safa Polat ise, “Şehirde üç harfli onca market var. Sizin açacağınız bir marketin kimseye bir zararı olmaz” dedi. Başkan Yüce, gelen teklif üzerinde çalışacaklarının altını çizdi.