Kolay değil, hem de hiç kolay değil. Kar,yağmur, fırtına, yakıcı güneşin altında bir sözün boyunca yeşil siyahlı takımımızın ardından koşmak ve onu Süper lig heyecanıyla desteklemek. Bu ancak büyük bir sevgi, hatta karşılıksız bir sevgiyle olur. Öyle de oluyor. Yıllardır öyle oldu. Tam 17 yıldır Süper Lige çıkmak için mücadele veren Sakaryaspor özlem duyduğumuz, hak ettiğimiz lige çıkmak için son 90 dakikaya Sakarya’dan Adana’ya göç eden 15 bini aşkın taraftar kitlesinin önünde sahaya çıktı.

Ama olmadı. Trendyol 1.Lig Play-off final karşılaşmasında Sakaryaspor, nedense bize ters gelen Bodrumspor’a uzatmalarda 3-1 yenildi. Bu yenildikle birlikte herkes ama herkes bir kez daha yıkıldı. Oysa yüz binlerce Sakaryalı inanmıştı. Bu sezon o sezon demişti. Dedik ya olmadı. Yeni Adana Stadyumu önünde 3 saat canlı yayın yapan TV 264 televizyonunun Gazeteciler soruyor ekibi dün akşam yine canlı yayınla final maçı öncesi ve sonrasını ele aldı.

Usta kalemler Hüseyin Cumalı, Zafer Tokuş, Safa Polat, Hakan Turhan ve Raif Ugan 17 yıllık hasretle ilgili duygu dolu konuşmalar yaptı. Saatler süren canlı yayında konuşan gazetecilerin ortak tepkisi ise Sakaryaspor Teknik direktörü Coşkun Demirbakan ile Sakaryasporlu futbolcular oldu. 

Ferizli Belediyesi personel bayramlaşması gerçekleştirildi Ferizli Belediyesi personel bayramlaşması gerçekleştirildi

Sezon finaline çıkan Gazeteciler Soruyor önümüzdeki Eylül 2024’de kadar yaz tatiline çıktı.