Gelecek Partisi Sakarya İl Yönetim Kurulu üyesi Canan Gülşah'ın Kızı Özlem Gülşah ile CHP İl Başkan Yardımcısı Cemal Demir'in oğlu M. Kemal Demir'in’ düğün töreni yapıldı.

Uzunkum Park kır düğün salonunda gerçekleştirilen Düğün Törenine; Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik, İl Sekreteri Metin Burçak, Kadın kolları başkanı Sevinç Görmez, STK Başkanı Erhan Ünsalan, Siyasi Parti temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri, İşadamları, davetliler ile dost ve akrabalar katıldı.

Başkan Fatih Sevindik il yönetimi adına yeni evli çiftleri tebrik etti.

Sevindik "Siyasette mesai arkadaşlığımızı yapan Yönetim kurulu üyemiz Değerli Canan Gülşah hanımefendinin ve Demir ailesinin bu mutlu anlarını onlarla beraber paylaşmaktan mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim. Her iki kardeşimize de Allah'tan ömür boyu mutluluklar temenni ediyoruz. Yeni evlenmiş olan çiftlerimizi tebrik ederim." dedi.

Gece geç saatlere kadar süren düğün merasiminin ardından, Canan Gülşah Hanımefendi davetlileri kapıya kadar uğurlayarak, davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Yangın Yangın

Düğün merasimi, gelin ve damadın, düğüne katılan davetlilerle birlikte çektirdiği hatıra fotoğrafları ile son buldu.