Halk54 Haber Merkezi

Gelecek Partisi (GP) Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik ve yönetim kurulu üyeleri Halk54 Yazıişleri ailesini ziyarete etti. Ziyarette konuşan İl Başkanı Fatih Sevindik, “Seçimler hızla yaklaşıyor. Yaklaşan seçimler öncesinde biz zaten sahadaydık. Ancak şu günlerde özellikle sahaya tam basıyoruz. İlimizin her ilçesinde vatandaşlarımızla görüşüyoruz. Onların dertlerini dinliyoruz” dedi.

Hayat pahallılığı ve enflasyon nedeniyle vatandaşların büyük dar boğaz içinde olduğunu belirten Başkan Sevindik, “Eskiden insanlar ‘peynir, zeytin ekmek yeriz’ derdi. Şimdi peynir, zeytin almak hayal oldu. Mutfaktaki yangın aldı başını sardı. Sahada kimle konuşsak geçinemediğini ve artık dayanacak gücü kalmadıklarını dile getiriyor. Halkımız önümüzdeki seçimi iple çekiyor” diye konuştu.

6’lı masanın çalışmalarını sürdürdüğünü de belirten Sevindik, “İktidar partisi sürekli 6’lı masanın aday çıkartmadığını belirtiyor. 6’lı masayı devirmek için uğraşıyor. Ama hiç kimse merak etmesin. Şu anda 6’lı masa emin adımlarla yoluna devam ediyor. Seçim ve sonrasıyla ilgili bütün detaylar masada değerlendiriliyor. 6’lı masanın adayı için hepimiz sahada üzerimize düşeni yapacağız” dedi.

Başkan Keleş: Bizim adayımızı merak etme hesap ver Başkan Keleş: Bizim adayımızı merak etme hesap ver

Halk54 Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Cumalı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.