Genç ASKON’un geleneksel hale getirdiği ve her ay düzenlediği “Tecrübe Aktarımı” programının konuğu Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ oldu. Başkan Altuğ, gençleri dinlemenin öneminden ve azimden bahsederek, insanın nerede çalışırsa çalışsın işini sahiplenmesi gerektiğinin altını çizdi. Yönetim anlayışı olarak da tepeden bakan değil en alttaki personelin de sesini duyan, onların düşüncelerine önem veren bir yönetim anlayışının her zaman başarıyı getireceğini ifade etti.

Gerektiğinde risk alarak, yılmadan çalışmanın başarıyı nasıl getirdiğini anlattı.

Depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 12 bin 873'e yükseldi Depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 12 bin 873'e yükseldi

Genç ASKON Şube Başkanı Gökhan Altmışsekizoğlu etkinlik sonrası yaptığı açıklamada “Hayata geçirdiğimiz ve geçireceğimiz farklı projelerle genç ve nitelikli iş insanlarımızın sayısını artırmak istiyoruz. Bu kapsamda genç girişimcilere yönelik iş dünyası buluşmaları, konferanslar sektörel çalışmalar, üyeler arası ticareti teşvik çalışmaları ve toplumsal faydayı hedefleyen sosyal etkinliklere imza attık atmaya da devam ediyoruz. Programa katılan ve genç üyelerimize tecrübelerini aktaran SATSO Başkanımız Akgün Altuğ beye bizleri kırmayıp tecrübelerini aktardıkları için çok teşekkür ederiz” dedi.