WhatsApp için yeni bir yapay zeka özelliği yolda WhatsApp için yeni bir yapay zeka özelliği yolda

Genç Birlik Sakarya Şube Başkanı Ömer Özcan ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Genç Birlik Sakarya Şube Başkanı Ömer Özcan ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Alemdar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken Sakarya’nın geleceği için mücadele veren tüm paydaşlarla ortak hareket edeceklerini belirtti.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Sakarya gençliği için mücadele veren, vatanımıza milletimize hizmet için yola çıkan tüm sivil toplum kuruluşlarımızla ortak hareket etmek bizim en büyük hedeflerimizdendir. Sakarya potansiyeli olan bir şehir ve biz bu potansiyeli ortaya çıkarmak için mücadele vereceğiz. Bu anlamda Genç Birlik Sakarya Şube Başkanı Ömer Özcan ve yönetimine hayırlı olsun dilekleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Yusuf Alemdar’a hayırlı olsun dileklerini ileten Genç Birlik Sakarya Şube Başkanı Ömer Özcan, “Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Alemdar’ın Serdivan’a ne yaptığına nereden nereye getirdiğine şahidiz. İnşallah Sakarya da bu hizmetler bütününe şahit olacak kısa zamanda Sakarya hizmette çok iyi yerlere gelecektir. Bizler Genç Birlik ailesi olarak Sakarya için elimizden geleni yapacağımızı, elimizi taşın altına koymaktan çekinmeyeceğimizin bilinmesini isteriz” ifadelerini kullandı.