Hüseyin Cumalı'nın özel haberi

Adapazarı Pabuççular Mahallesi Değirmenhan sokakta meydana gelen olayda iddiaya göre 61 yaşındaki İ.A. isimli şüpheli yolda yürüyen 18 yaşındaki genç kıza “Seninle tanışmak istiyorum” diye laf attı. Genç kızın tepki göstermesiyle birlikte çevrede bulunan vatandaşlar, “Yaşından başından utanmadan genç kıza laf mı atıyorsun. Sana yazıklar olsun” diyerek İ.A.’nın üzerine yürümeye başladı. Sinirlerin ok gibi gerildiği o anlarda halk İ.A. isimli şahsı linç etmek istedi.

Wqt32

Vatandaşların durumu 112 Acil Komuta Merkezi’ne bildirmesiyle birlikte olay yerine polis ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen ve öfkeli kalabalığın elinden İ.A. isimli şahsı alan polis şüpheliyi polis aracına bindirmek istedi. Ancak bu hiçte kolay olmadı. Polisin olay yerinden götürmek istediği şüpheliye bir kez daha saldıran vatandaşlar “Onu bize verin” diyerek yine linç girişiminde bulundu.

21E1EPolis ekibinin büyük çabasıyla ekip aracına bildirilen şüpheli, Adapazarı Cumhuriyet Polis Merkezi’ne götürüldü. Genç bir kıza yapılan çirkin harekete tepki gösterdiklerini belirten vatandaşlar ise, “Herkesin kızı var, eşi var, bacısı var. Yaşından başından utanmadan genç kıza çirkin tekliflerde bulunan bu şahıs ve bunun gibiler yüzünden ailelerimiz yolda yürüyemez oldu. Yazıklar olsun. Böylelerine adaletimiz en ağır cezaları versin” dedi.

Aydınlatma direğine çarpan otomobil ikiye katlandı: 1 ölü, 1 yaralı Aydınlatma direğine çarpan otomobil ikiye katlandı: 1 ölü, 1 yaralı

Wt43YtAsefw-821E12Psd