Bir dizi ziyaret için şehrimize gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Ömer İleri, Sakarya Üniversitesi'ni ziyaret edip,  Ekosistem Toplantısı’na katıldı.

Dikbayır: Geçerli olan düzenleme tüm galerici esnafını zor durumda bırakmaktadır Dikbayır: Geçerli olan düzenleme tüm galerici esnafını zor durumda bırakmaktadır

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Ömer İleri, bir dizi ziyaret ve program için Sakarya’ya geldi. Partisinin Sakarya İl Başkanlığında teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Genel Başkan Yardımcısı İleri ve AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi'ni ziyaret etti.

Burada SAÜ Rektörü Hamza Al, SUBÜ Rektörü Mehmet Sarıbıyık, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ tarafından karşılanan Genel Başkan İleri, yapılan çalışmalar hakkında bilgi alması ardından Sakarya Üniversitesi Teknokent alanında Ekosistem Toplantısı’na katıldı.

Burada konuşan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce; “Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak teknolojik gelişmeleri takip ediyor, bu hususta çeşitli kurumlarla ve şehrimizdeki üniversitelerle iş birliklerimizi sürdürüyoruz. Hızla gelişen dünyada bu gelişime ayak uydurmak, şehrimizi her anlamda kalkındırmak adına çalışıyoruz. Bütün bu çalışmalarımızı doğaya karşı sorumluluk bilinci içerisinde gerçekleştirmeye hassasiyet gösteriyoruz” dedi.