Geyve ilçesinde geçtiğimiz ay bir düğün salonu önünde 21 yaşındaki genci vuran U.G (21), Geyve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği operasyonla yakalanarak çıkarıldığı mahkemece tutuklanıp ceza evine gönderildi.

Geyve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri 15 Ekim 2022 tarihinde Geyve ilçesinde bir düğün salonu önünde 21 yaşındaki S.S.E'yi ateşli silahla yaralayıp kaçan U.G. (20)'yi sabah saat 05.00'da birçok adrese eş zamanlı olarak gerçekleştirilen operasyon ile yakaladı. U.G., emniyetteki işlemleri ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Ferizli Cezaevine gönderildi.

Yalova’da otomobiller çarpıştı: 4 yaralı Yalova’da otomobiller çarpıştı: 4 yaralı

Ne olmuştu?
Olay, Geyve ilçe merkezinde bulunan bir düğün salonunun önünde meydana gelmişti. Henüz ismi öğrenilemeyen bir kişi, tartıştığı 21 yaşındaki E.S.S. isimli şahsa yanında bulunan tabanca ile ateş etmişti. Kurşunların isabet ettiği genç, kanlar içerisinde yere yığılırken haber verilmesi üzerine olay yerine 112 acil ekipleri sevk edilmişti. İlk olarak Geyve Devlet Hastanesi’ne kaldırılan genç, ilk müdahalenin ardından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilmiş ve polis olayla ilgili incelme başlatmıştı.