Eski adıyla Hendek Batum Havalisi Kültür Derneği, yeni adıyla da Hendek Batum Gürcü Kültür Derneği yapılacak olan olağan genel kurul öncesinde istişare toplantısında bir araya geldi.

MSB: “Irak ve Suriye’nin kuzeyinde toplam 17 terörist etkisiz hale getirildi” MSB: “Irak ve Suriye’nin kuzeyinde toplam 17 terörist etkisiz hale getirildi”

Hendek Batum Gürcü Kültür Derneği, Alyans Garden Park Kır Düğün Salonunda düzenlediği toplantıda dernek üyeleri ile bir araya geldi. Toplantıya, mevcut başkan Cihat Pehlivan ve kongreye tek liste ile giren yeni başkan Özcan Nişancı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte tam kadro katıldı.

Düzenlenen toplantıda, dernek yönetimi ve üyeleri birbirleriyle hem tanıştı hem de fikir alışverişinde bulundu. 28 Haziran 2024 tarihinde saat: 15.00'da Hendek Ticaret Merkezi Konferans Salonunda yapılacak olan olağan genel kurul öncesi son rötuşların yapıldığı toplantıya ilçemiz Hendek'in 17-18 mahallesinin yoğun olarak yaşadığı bölgelerden çeşitli aile üyeleri katılım sağladı.

Tek liste ile seçime girecek olan Nişancı ve yönetimi, tüm gürcü kökenli hemşehrilerini ve Hendeklileri yapılacak olan kongre davet etti.

Düzenlenen istişare toplantısı, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.