BBP Sakarya il yönetiminden Başkan Püsküllü'ye hayırlı olsun ziyareti BBP Sakarya il yönetiminden Başkan Püsküllü'ye hayırlı olsun ziyareti

Yazıcı, yaptığı açıklamada, ilçede yetişip büyüyen, her sokağında, mahallesinde anısı olan bu şehrin bir evladı olarak bu güzel beldeyi hakkettiği hizmete kavuşturmak ve Sakarya’nın bir incisi haline dönüştürmek için geleceğini değiştir sloganı ile Bağımsız Belediye Başkan adayı olduğunu duyurdu.

Yazıcı; " 

Arifiyeli çok kıymetli büyüklerim, arkadaşlarım ve kardeşlerim,
Siyaseti kendime vicdanı bir görev olarak gördüğüm için bu yola çıktım.Arifiye’nin kaderini birlikte değiştirmek, gelecek nesillere yaşanabilir marka bir şehir bırakabilmek ben ve ekibimin tek gayesidir.

İlçemizin eksiklerini tamamlayarak adil ve şeffaf belediyecilik anlayışıyla hizmet etmeyi kendimize yol edinmiş bulunmaktayız.
Bu kararımızı tüm Arifiye halkı için hayırlı olmasını temenni ederim. Çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda Arifiye’yi sizlerle beraber adil, şeffaf ve katılımcı bir misyonla yönetmeye söz veriyorum.

Diğer partilerden aday olan tüm aday arkadaşlarıma büyüklerime başarılar dilerim...Sonuç ne olursa olsun kazanan Arifiye olsun..." dedi. 

Whatsapp Görsel 2024 02 13 Saat 23.27.45 48Bab47D