Serdivan ilçesinde bugün saat 12.00 sıralarında meydana gelen olayda evli olduğu öğrenilen 35 yaşındaki  M.S., beraber ilişki yaşadığı  E.K. adlı kadını arasında 'evlilik' yüzünden çıkan tartışma sonrasında kazaen tabanca ile yaraladı. Hamile olduğu öğrenilen sevgilisini kulağından yaralayan evli adam sevgilisini hastaneye bırakarak kaçtı.

Polis kayıtlarına 'Silahla yaralama' olarak geçen olay bugün öğle saatlerinde 28 yaşındaki E.K. adlı kadının Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine getirilmesiyle ortaya çıktı.

Düzce'de patpat kazası: 2 yaralı Düzce'de patpat kazası: 2 yaralı

Başı kanlar içerisinde hastaneye getirilen kadın burada kendisini bir süredir beraber yaşadığı 35 yaşındaki erkek arkadaşı M.S. ile aralarında çıkan tartışma sonrasında silahın ateşlenmesi sonucu vurulduğunu söyledi. Genç kadın ' Hamile olduğumu söyleyerek benimle evlenmesini istedim. Ancak o sinirlendi tabancayı çekti. Konuşurken müdahale etmek isterken birden silah patladı ve mermi kulağıma isabet etti' dedi.

Olayın ardından araştırma yapan polis ekipleri hamile sevgilisini vuran M.S.nin  evli olduğu olay sonrasında sevgilisini hastaneye bırakıp kaçtığını belirledi. Olayın şüphelisinin daha önce karışmış olduğu bazı olaylardan dolayı poliste kayıdının olduğu belirlendi.

Medyabar