Sakarya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'nde personele moral gecesi Sakarya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'nde personele moral gecesi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, hava koşullarının elverişli olduğu süre boyunca yol yapım ve bakım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı (YOLBAK) ekipleri tarafından Erenler Hasanbey Caddesi sıcak asfaltla buluşturuldu. Bin 600 metre uzunluğundaki Hasanbey – Küçükesence arasındaki grup yoluna 2 bin 750 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.

Ekipler yağmursuz havayı fırsat bilip harekete geçti
Büyükşehir Belediyesi YOLBAK ekipleri yaz kış demeden hava koşullarının çalışmaya elverişli olduğu günlerde güzergahları yeni yüzüne kavuşturmaya devam ediyorlar. Şehir genelinde ulaşım ağının konfor ve güvenliğini arttırmak için çalışmaya devam eden Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, “Merkezde ve kırsalda sürdürdüğümüz yol yapım ve bakım çalışmalarına asfaltlanmamış yol kalmayıncaya kadar devam edeceğiz. Sürdürdüğümüz bu çalışmalarla birlikte vatandaşlarımızın ulaşım konforunu ve güvenliğini arttırıp, daha modern yollarda seyahat etmelerini hedefliyoruz. Belirlenen program dahilinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” denildi. 

1 (2)-372 (2)-184 (2)-155 (2)-11