Denize girmek yasaklanınca sahilde güneşlendiler Denize girmek yasaklanınca sahilde güneşlendiler

Nurettin Eryılmaz

Geçtiğimiz günlerde Akyazı ilçesi Dokurcun Mahallesi’nde yaşanan talihsiz olayda, 31 yaşındaki Ruhi Damar, fındık bahçesindeki bir ağaçtan kiraz toplarken dengesini kaybedip düştü. 

EŞİNİN AĞAÇTAN DÜŞTÜĞÜNÜ DUYUNCA FENALIK GEÇİRDİ

Kendi imkanıyla hastaneye giden Ruhi Damar, tedavi altına alındı. Bu sırada, eşinin düştüğünü öğrenen Şirin Damar evde kalp krizi geçirdi. 

TALİHSİZ KADIN HASTANEDE CAN VERDİ

112 ekiplerince Akyazı Devlet Hastanesine kaldırılan Şirin Damar, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Şirin Damar'ın cenazesi, Çaylar Yeni Mahalle Camii'nde kılınan namazın ardından aile mezarlığında defnedildi.

ACILI EŞ HALK54’e KONUŞTU
8 yıllık eşini kalp krizi sonucu kaybeden acılı adam yaşanan olayı gözyaşları içinde HALK54'e anlattı. 

2016 yılında dünyaevine girdiklerini ve 4 çocuğu olduğunu söyleyen Ruhi Damar, “Meyve toplamak için ağaca çıktım. Daha sonra dengemi kaybederek aşağıya düştüm. Düştüğüm sırada eşimi aramadım, babamı aradım ve haber verdim. Beni almaya babam geldi. Eve gittik, kapıya geldik eşim dışarıya çıkmıyor. Herkes bağırıyor ‘Şirin uyan, Şirin kalk’ diye. Benim düştüğümü eşime annem haber vermiş. Eşim de ‘Anne ben de  Ruhi ile beraber gideyim’ demiş. Ondan sonra yukarıya çıkıp geliyor. 2 dakika içerisinde ne oluyorsa oluyor. Yığılıp kalmış olduğu yerde. Uyandıramadık. Hiçbir hastalığı yoktu. Hayattayken bana hep 'Beni hiç sevdiğini söylemiyorsun.'  derdi. Ben onu çok seviyorum.” dedi.