Hendek Belediyesi'nden zabıta memuru olarak emekli olan 68 yaşındaki Avni Kutsal, kolundaki kırık nedeniyle muayene olmak için gittiği Hendek Devlet Hastanesi'nde muayene sırası beklerken geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Kutsal, bugün öğle namazına mütekip kılınan cenaze namazı sonrası toprağa verildi.

Yalova’da tabancalı bıçaklı kavga: 1 yaralı Yalova’da tabancalı bıçaklı kavga: 1 yaralı

HALK54.COM
Alınan bilgiye göre, Hendek Belediyesi'nden zabıta memuru olarak emekli olan 68 yaşındaki Avni Kutsal, kolundaki kırık nedeniyle muayene olmak için Hendek Devlet Hastanesine müracaat etti.

Burada muayene olmak için hastanede sıra bekleyen Kutsal, aniden fenalaştı. Fenalaşan Kutsal'a ilk müdahaleyi hastanedeki doktorlar yaptı. Kalp krizi geçirdiği anlaşılan 1 çocuk babası Kutsal, doktorların yaptığı tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. 

Hastanede muayene beklerken geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden 68 yaşındaki Avni Kutsal'ın cenazesi bugün öğlen namazına müteakip Hendek Merkez Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Hendek Merkez Mezarlığı'na defnedildi. 

Cenazeye Hendek belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ve çok syıda vatandaş katıldı.

cc4-2cc3-4cc2-5c1c1-2