Hekim Birliği Sendikası, Sakarya,Düzce, Bolu, Bartın, Karabük ve Kastamonu illerini kapsayan Batı Karadeniz şubesi, çalışmalarını İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Neslihan Şebin'in Başkanlığı'nda Serdivan Mehmet Akif Ersoy Caddesi No: 33 adresindeki "Hekim Evi"nde sürdürüyor.

Sendika üyesi hekimler ve dostları, Diş Hekimi Dr. Furkan Altıparmak'ın sesi ve gitarıyla yaptığı canlı müzik ziyafeti ile muhteşem bir gece yaşadılar. Tabipler Odası Başkanı Dr. Gökhan Gedikli'nin de onurlandırdığı bu özel etkinlikte, hem mesleki dayanışma güçlendi hem de eğlenceli anlar paylaşıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Sendika Şube Başkanı Dr. Neslihan Şebin, "Amacımız hekimlerin ve hastaların mutluluğu. Beyaz önlüğümüzün onurunu korumak ve bunun mutluluğunu paylaşmaktır," ifadelerini kullandı. Şebin, hekimlerin mesleki onurunu korumanın önemine vurgu yaparak, sendikanın bu amaç doğrultusunda çalışmalarını sürdüreceğini belirtti.

Gecede ayrıca, hekimlerin ve misafirlerin birlikte şarkılar söyleyip dans ettikleri anlar, dayanışma ve birlik ruhunu pekiştirdi. Dr. Furkan Altıparmak'ın müzik performansı, etkinliğe katılanlar tarafından büyük beğeni topladı ve alkışlarla desteklendi.

Tabipler Odası Başkanı Dr. Gökhan Gedikli de etkinlikte kısa bir konuşma yaparak, "Hekimler olarak bir araya gelmek, dayanışma ve mesleki bağlılığı güçlendirmek bizim için çok önemli. Bu tür etkinlikler, hepimize moral ve motivasyon sağlıyor" dedi.

Sakarya Arı Yetiştiricileri Birliği, kendi kategorisinde ihracatta Türkiye 6'ncısı oldu Sakarya Arı Yetiştiricileri Birliği, kendi kategorisinde ihracatta Türkiye 6'ncısı oldu

7Fbba027 B7Ef 4095 Aa5B E8A74E2795Ec3694Dd89 700E 4D01 8B0B 596F571221130C80C5B3 D4Bf 4Dcc Bbaf 62Affaaa2E54