AK Partili ve MHP’li meclis üyeleri birbirine girince ortalık karıştı. Başkan Babaoğlu’nu da dinlemeyen üyeleri Turgut Babaoğlu sert bir dille kınadı.

Engelsiz hobi atölyelerinde yeni dönem kayıtları başlıyor Engelsiz hobi atölyelerinde yeni dönem kayıtları başlıyor

Bülent Yaman Hendek’ten bildiriyor

Adapazarı-Hendek arasında çalışan toplu ulaşım araçları sahipleri bir gece aldıkları kararla geçtiğimiz günlerde Hendek D-100 Karayolu kenarında bulunan eski lunapark alanına geldi. Gelen tepkiler üzerine bir açıklama yapan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu durumu yargıya taşıdıklarını belirtti. Hendek Belediye meclis toplantısında bu konu bir kez daha gündeme gelirken, MHP’li Hendek Belediyesi Meclis üyesi Av. Ahmet Ay ile AK Partili Hendek Belediyesi Meclis Üyesi Adem Sefa arasında tartışma çıktı.

Gergin anlar yaşandığı o tartışma sırasında otobüs firmalarının başındaki ismin AK Parti’ye yakın bir kişi olduğunu belirterek, kamuoyunun tepki gösterdiği otobüslerin taşınmasının doğru olmadığını belirtti. Konuşmasını sürdüren Av. Ahmet Ay ile meclis üyesi Adem sefa arasında tartışma başladı. Hendek Belediyesi Meclis başkanı Turgut Babaoğlu ise araya girdi. Ancak her iki meclis üyesi Başkan Babaoğlu’nun sağduyu çağrısını dinlemez iken Başkan Babaoğlu ise;” her ikinizi de kınıyorum” dedi.