Bülent Yaman

Hendek Veteranları rakiplerini tek tek yenerek finale çıktı. Dün gece final karşılaşmasında Didim Belediye Masterlar Takımı ile karşı karşı karşıya geldi. 

Yusuf Alemdar stadyumdan tüm şehre seslendi: “Gün Sakaryaspor'un etrafında kenetlenme günüdür” Yusuf Alemdar stadyumdan tüm şehre seslendi: “Gün Sakaryaspor'un etrafında kenetlenme günüdür”

İlk dakikalardan itibaren rakibi karşısında ağırlığın hissettiren ve gol arayan Hendek Veteranlar aradığı golü Hendekspor'un efsane kaptanı Hakan Soylu ile buldu. Gol sonrası büyük sevinç yaşayan Hendek Veteranlar ikinci gol için bastırmaya başladı. Üst üste ataklar yapan Hendek Veteranlar 2’nci golü Yılmaz Aslan’la buldu ve ilk yarı futbolcular bu sonuçla soyunma odasına gitti. 

İkinci yarıya skor avantajı ile çıkan Hendek Veteranlar Spor Kulübü rakibi  Didim Belediye Masterlar Takımının ataklarını başarıyla savuşturduğu mücadele sonunda rakibini 2-0 yendi. Hendek Veteranlar Türkiye Şampiyonu olarak kupanın sahibi oldu.

Antrenör Osman Yazıcı Türkiye Şampiyonu olan takım arkadaşlarıni kutlayarak Hendek adına güzel bir başarı elde ettiklerini söyledi.