Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yenimahalle’de 2053. 2070., 2071. ve 2074. sokakları  kapsayan çalışmalarda; 7 metre genişliğinde, toplam  1 kilometre uzunluğunda yolu sıcak asfaltla buluşturdu.

“120 KİLOMETREYİ DE AŞTIK”

Seçim çalışmalarının yanı sıra, ekipleri sahaya yönlendirerek, asfaltlama çalışmalarını da yakından takip eden Başkan Babaoğlu, “Hava şartlarının elverişli hale gelmesiyle beraber, yeniden asfalt atağına kalktık. Son bir haftada 11 kilometre asfaltla caddelerimizi, sokaklarımızı yeniledik. Tarihi rekora imza attığımız çalışmalardan biri asfaltlamadır. 120 kilometrelik rekoru da şu an devam eden çalışmalarla aşmış durumdayız” dedi.

ALT YAPIYA BÜYÜK YATIRIM

Bayramda güzel havayı fırsat bilen soluğu yaylada aldı Bayramda güzel havayı fırsat bilen soluğu yaylada aldı

Babaoğlu, Yenimahalle’ye yapılan altyapı yatırımdan da bahsederek, “Yenimahalle’nin makûs talihini değiştiren dev bir altyapı çalışması yaptık. Yenimahalle’de yağmur suyu artık çile olmaktan çıktı. Vatandaşlarımızın sabrına değecek bir çalışmadır bu. Şu an eksik kalan sokaklarımıza da sıcak asfalt dökerek, üst yapı çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz” şeklinde konuştu.

Hendek’te 4 Sokak Daha Sicak Asfaltla Yeni̇lendi̇ 3Hendek’te 4 Sokak Daha Sicak Asfaltla Yeni̇lendi̇ 4Hendek’te 4 Sokak Daha Sicak Asfaltla Yeni̇lendi̇Hendek’te 4 Sokak Daha Sicak Asfaltla Yeni̇lendi̇ 2