BİN 398 YENİ SEÇMEN

Son Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinde 224 sandıkta 65 bin 464 seçmen oy kullanmıştı. 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde ise 235 sandıkta 66 bin 862 seçmen sandık başına gidecek. Buna göre; Hendek’te 2023 Mayıs ayından bugüne seçmen sayısında bin 398 artış gerçekleşti. 

DEMOKRASİ BAYRAMI

Yarın yapılacak seçimlere yönelik açıklamalarda bulunan Hendek Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Turgut Babaoğlu, “Hendek’te barış, kardeşlik ve huzur ortamında bir seçim sürecini yaşıyoruz. Milli iradenin tecelli edeceği ve demokrasi şöleni havasında geçireceğimiz 31 Mart seçimleri, Hendek’imize, Sakarya’mıza ve Türkiye’mize hayırlar getirsin. Hendek’te yüksek oranda bir katılım bekliyoruz. İnşallah, kazanan Hendek olacak” dedi.

BABAOĞLU 1100 NOLU SANDIKTA OY KULLANACAK

Babaoğlu’nun nerede ve hangi sandıkta oy kullanacağı da belli oldu. Başkan Babaoğlu, eşi Esra Babaoğlu ve ailesiyle birlikte Atatürk Parkı’nda bulunan Nikah salonunda kurulacak 1100 nolu sandıkta oy kullanacak.

Sapanca’da 23 Nisan’da Başkan koltuğuna Arda Berk Tarım oturdu Sapanca’da 23 Nisan’da Başkan koltuğuna Arda Berk Tarım oturdu

İLÇE BAŞKANLARININ OY KULLANACAĞI SANDIKLAR

Cumhur İttifakı İlçe Başkanları, AK Parti İlçe Başkanı Adem Öz, Atike Hanım Ortaokulu’nda 1035 nolu sandıkta, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı’da Cumhuriyet İlkokulu 1205 nolu sandıkta oy kullanacak.