Hendek’te Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında 27 Mart Çarşamba günü iki büyük etkinlik ile büyük Hendek iftarı yapılacak.

12. ÇOCUK ŞENLİĞİ

Tüm çocuklara seslenen Başkan Babaoğlu, “Sizler için güzel ve eğlenceli bir gün daha hazırladık. Çarşamba günü otoparkta buluşuyoruz” dedi.

Belediye otopark alanında saat 14.00’dan 21.00’a kadar sürecek şenlikte çocukları bekleyen sürprizler şöyle:  Hacivat-Karagöz oyunu, Palyaço gösterisi, oyun grupları, müzik şöleni, sürpriz hediyeler, pamuk şekeri ve patlamış mısır stantları.

HAYATİ İNANÇ İLE RAMAZAN SOHBETİ

Günün ikinci etkinliğinde ise TRT’nin ünlü program yapımcısı ve sunucusu Hayati İnanç, vatandaşlarla buluşacak. Aşkı Ala Düğün Salonu’nda yapılacak ‘Hayati İnanç İle Ramazan Sohbetleri’ programı saat 16.00’da başlayacak.

BÜYÜK HENDEK İFTARI

Bayramda güzel havayı fırsat bilen soluğu yaylada aldı Bayramda güzel havayı fırsat bilen soluğu yaylada aldı

Otopark alanında akşam ise iftar sofraları kurulacak. Başkan Babaoğlu, “Etkinlikle ve iftar programına tüm vatandaşlarımız davetlidir” dedi.

HENDEK’TE BU ÇARŞAMBA ÇOK ÖZEL, ÇOK FARKLI GEÇECEK

Cumhur İttifakı Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu’nun 27 Mart Çarşamba günü herkese özel kılacak etkinlik ve program günü ilan etti.

Hendek’te Etki̇nli̇k Yağmuru3Hendek’te Etki̇nli̇k Yağmuru2Hendek’te Etki̇nli̇k Yağmuru