Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden Hendekspor’un bugün evinde karşılaştığı Doğugücü maçının ardından şaşırtan bir gelişme yaşandı. 

5 yıldır Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren ve bir süredir Hendekspor’un başkanlığı yapan Hüdaverdi Bahadır, maç sonrasında yaptığı açıklamada iki görevinden de istifa ettiğini duyurdu.

Bayramda güzel havayı fırsat bilen soluğu yaylada aldı Bayramda güzel havayı fırsat bilen soluğu yaylada aldı

“DOĞRULARIMDAN HİÇBİR ZAMAN VAZGEÇMEDİM”

Hüdaverdi Bahadır’ın yaptığı basın açıklamasında şu ifadeler yer aldı;
“2014 yılında çıkmış olduğumuz ve yine 2019 yılında zaferle taçlandırdığımız Hendek Belediye Mahalli İdareler Seçiminde siz değerli Hendek halkı ile hepinizin desteği ile zafer kazanmıştık. 2019 ve yılları arasında Hendek’imize hizmet edebilmek için canla başla çalıştım. Fakat son 5 aylık yaşanan siyasi gelişmeler ve öncesinde yaşanmış olumsuzluklar beni ve sevenlerimi derinden üzmüştür.

Ömrümde hiç bir arkadaşımı satmadım doğrularımdan hiçbir zaman vazgeçmedim. Hendek’imize hizmeti borç ve kutsal bir görev bildim.

Çok sevdiğim Hendekspor taraftarlarına, 58 ay boyunca abi kardeşlik içinde çalıştığım belediye personeline ve 2019 yılında bizlere destek veren değerli Hendek halkına her şeyden önce çok teşekkür ederim. Bugün itibari ile; Hendekspor Başkanlığından ve Hendek Belediyesi Başkan Yardımcılığımdan istifa ediyorum! Bunu büyük bir üzüntü ile bildiriyorum."

Whatsapp Görsel 2024 02 18 Saat 16.31.23 A05Cf928