İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, 2022-2023 eğitim öğretim yılının ilk ara tatili için öğretmen ve öğrencilere 'iyi tatiller' dileğinde bulundu.

Müdür Savaşçı, mesajında şunları kaydetti:

"Sevgili Öğrencilerim,

Sizlerle her buluşmamızda memnuniyet ve hayranlıkla şahit olduğum enerjinizi, heyecanınızı ve kendimizi sürekli yenilememize vesile olan azminizi tazelemek üzere bugün kısa bir mola veriyoruz. 
Bir yandan dinlenirken, ailenizle ve arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirirken; umuyorum ki bir yandan da bakanlığımız tarafından hizmete sunulan “Öğrenci/Öğretmen Destek Sistemi” ods.eba.gov.tr ‘den bireyselleştirilmiş ders içeriklerini inceleyerek ve #kitapsakarya ile kitap okumaya devam ederek daha iyiye ulaşmamız için bizlere ilham olmaya devam edeceğiniz keyifli bir tatil diliyorum. 

Değerli Meslektaşlarım,

SAÜ İletişim Fakültesinden Reklam Afiş Tasarımı sergisi SAÜ İletişim Fakültesinden Reklam Afiş Tasarımı sergisi

Sakarya’mızın evlatlarını yarının Türkiye’sine hazırlama yolundaki çabamıza, her alanda ve her zaman kararlılıkla gösterdiğiniz fedakarlığınız ve emeğiniz bizler için çok kıymetli. 
2022-2023 eğitim yolculuğumuza verdiğimiz bu kısa arada, ÖBA üzerinden ulaşabileceğiniz, Bakanlığımız yayınlarından çıkarılan kitaplardan oluşan özel e-kütüphanede sizlere sunulan değerli kaynaklarla, sürekli değişen ve dönüşen eğitim dünyasına büyük bir hızla ve iştiyakla öncü olmayı ve katkı sağlamayı sürdüreceğinize inanıyorum.  

Selam ve sevgiyle,"