Olay saat 12.30 sırlarında Serdivan ilçesi Dağyoncalı Mahallesi'nde meydana geldi.  Edinilen bilgilere göre daha önce aralarında husumet bulunduğu bilinen mahalleli A.İ ve N.A. ile mahalle imamı olan S.Ç. arasında tartışma yaşandı.

İddialara göre mahalleli A.İ. ve N.A. tartışmanın ardından imam S.Ç'yi bıçakladı. Kanlar içinde yerde kalan imamı gören vatandaşlar durumu 112 ekiplerine haber verdi.

Olay yerine gelen 112 ekipleri kanlar içinde kalan cami imamını hastaneye kaldırdı. Kısa bir süre sonra bıçaklama olayına karışan kişilerle mahalleli arasında kavga çıktı. Olay yerine gelen jandarma ekipleri havaya ateş açarak çıkan kavgayı ayırdı.

Jandarma bıçaklama olayına karışan A.İ. ve N.A.'yı gözaltına aldı. İmamın ise sağlık durumunun iyi olduğu hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

KAVGANIN SEBEBİ CAMİNİN CAMINI AÇIP NEDEN HAVALANDIRMIYORSUN!

Kavganın çıkış sebebinin caminin camlarını açarak imamın camiyi havalandırmadığı öğrenildi. İddialara göre imamın bunu sürekli hale getirmesi sonucu kavganın başladığı öğrenildi.

Şemsiyeli Park'ta yaşlı kadın aniden yere yığıldı, ilk yardımı Büyükşehir personeli yaptı Şemsiyeli Park'ta yaşlı kadın aniden yere yığıldı, ilk yardımı Büyükşehir personeli yaptı