Adapazarı'nda Şevket T.'nin kullandığı panelvana tali yoldan çıkan bir otomobil çarptı. Feci kazada sürücü Şevket T. çarpmanın etkisiyle kendini yere bırakırken, çarpan sürücü ise aracı olay yerinde bırakıp kayıplara karıştı. Duruma isyan eden Şevket T., "Kazadan sonra bana çarpanlardan hiç arayıp soran olmadı. Bir özür bekliyordum, o da gelmedi. Onları Allah'a havale ediyorum." dedi.

HALK54.COM
Nurettin Eryılmaz'ın özel haberi

Babasını döven kuzenini 5 el ateş ederek öldürdü Babasını döven kuzenini 5 el ateş ederek öldürdü

İnsanlık ölmüş dedirten kaza, 7 Ekim 2022 tarihinde Adapazarı ilçesine bağlı Taşkısığı Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Şevket T. idaresindeki panelvana tali yoldan çıkan bir otomobil çarptı. Çarpmanın etkisiyle yaralanan ve şoka giren sürücü Şevket T. kendini yere bırakırken, çarpan sürücü ise aracı olay yerinde bırakıp kayıplara karıştı.

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen 112 acil sağlık ekiplerince ilk müdahalesi yapılan Şevket T., ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kazada aldığı darbe sonucunda kafasına 7 dikiş atılan ve bacağında 2 kırık oluştuğu tespit edilen Şevket T., kendisine çarpan kişilerin hiç aramadığını ve özür dahi dilemediğini belirterek, duruma isyan etti.

Yaşadığı kazayı anlatan Şevket T., "Geçtiğimiz ayın 7'sinde eve giderken Taşkısığı Mahallesi'nde tali yoldan çıkan bir araç birden önüme çıktı. Ayağımı gazdan çekip frene bile basamadım. Bir an kendimi yerde buldum. Bana çarpmasaydı karşıdaki eve girecekti araç. Olay yerinde beni yerde yatarken görünce kaçtılar. Arabayı terk edip gittiler. Ambulans gelip beni hastaneye götürdü. Başka birşey hatırlayamıyorum. Kafamda 7 dikiş, bacakta 2 kırığım var. Beni üzen olay, beni bırakıp kaçmaları. Kazadan sonra bana çarpanlardan hiç arayıp soran olmadı. İfadeye bile gitmemişler. Onları Allah'a havale ediyorum. Bir gün onlarında başına gelirse daha iyi anlarlar. İnsan gelir bir özür diler. Bir özür bekliyordum, o da gelmedi." diye konuştu.