Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor. Işıksu’ya Cumhur İttifakı teşkilatları ve meclis üyesi adayları da eşlik ediyor. Başkan Mutlu Işıksu, son olarak Şeker Mahallesi Kapalı Pazar Yeri’ni ziyaret etti; Yağcılar Mahallesi Sürekli Kent Sitesi ve Karaköy mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Lütfi Bayraktar ve ilçe anketleri Lütfi Bayraktar ve ilçe anketleri

Gayretle Çalışmaya Devam

Programı değerlendiren Işıksu, “Gönül belediyeciliğiyle Adapazarı insanının derdiyle dertlenmeye, daha temiz çevre ve daha temiz toplum için yenilikçi uygulamaları hayata geçirmeye ve evlatlarımıza havası, suyu, toprağı ve çevresi daha temiz bir Adapazarı bırakmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Daha güzel Adapazarı için gayretle çalışmaya devam. Adapazarı için yola devam.” ifadelerini kullandı.

Yeni Bir Adapazarı Zaferi

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ise “Mutlu Başkanımıza gösterilen teveccühe layık olmak için daha fazla çalışacağız. Cumhur İttifakı birlikteliğiyle yeni bir Adapazarı zaferi için hazırız, kararlıyız.” diye konuştu.

Thumbnail Şeker Mahallesi̇ Pazaryeri̇ Zi̇yaret (22)Thumbnail Şeker Mahallesi̇ Pazaryeri̇ Zi̇yaret (19)Thumbnail Şeker Mahallesi̇ Pazaryeri̇ Zi̇yaret (13)Thumbnail Şeker Mahallesi̇ Pazaryeri̇ Zi̇yaret (8)Thumbnail Şeker Mahallesi̇ Pazaryeri̇ Zi̇yaret (3)Thumbnail Şeker Mahallesi̇ Pazaryeri̇ Zi̇yaret (1)Thumbnail Sürekli̇ Si̇tesi̇ (1)Thumbnail Karaköy Mahalle Toplantisi (7)Thumbnail Karaköy Mahalle Toplantisi (2)