Lütfi Bayraktar ve ilçe anketleri Lütfi Bayraktar ve ilçe anketleri

Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, Ceylandere Mahallesinde düzenlenen mahalle mitingine katıldı. Büyük bir katılımın yaşandığı mitinge AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Serhoş, MHP Ferizli İlçe Başkanı Veysel Dikbaş, ilçe yönetimleri meclis üyeleri, çok sayıda vatandaş katıldı. 100 araçlık konvoy ile gelinen Ceylandere’de büyük ilgi gören Başkan Gündoğdu, mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Vatandaşların beklentilerini dinleyen Gündoğdu, çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

SÖZLERİ BİR BİR YERİNE GETİRİYORUZ

Düzenlenen mahalle mitinginde konuşan Gündoğdu, “Ferizli’de eser ve hizmet siyaseti ile tüm mahallerimizin sorunlarını çözmeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri bir bir yerine yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ceylandere Mahallemiz inşallah doğalgaza kavuşacak. Evlerimize doğalgazın ulaşması için çalışmalarımıza başladık. Ardından inşallah asfalt ve kaldırım çalışması ile mahallemizi daha güzel ve estetik bir görüntüye kavuşturacağız. Sizlerin desteği ve duası bizim en büyük gücünüz. Rabbim bizleri muvaffak eylesin” dedi.

REKOR OY HEDEFİ

Gündoğdu son olarak şunları kaydetti: “Cumhur İttifakı olarak Ferizli’yi karış karış dolaşıyoruz. Her mahallemizi, her sokağımızı biliyor; dertleri ile derleniyoruz. Milletimizin her anında hep yanında oluyor, gönül belediyeciliği prensibi ile hareket ediyoruz. Ferizli ile dertlenmeden, milletimiz ile hemhal olmadan bu şehirde siyaset yapamazsınız. Biz milletimizin emrindeyiz. İnşallah 31 Mart sonrasında ilçemize kalıcı eserler katmaya devam edeceğiz. 2019’da aldığımız rekor oyun üstüne koyarak yola devam etmeyi hedefliyoruz. İnşallah Cumhur İttifakı Ferizli’de rekorunu yenileyecek.”

Thumbnail 2M3A7312 (Large)Thumbnail 2M3A7293 (Large)Thumbnail 2M3A7277 (Large)Thumbnail 2M3A7233 (Large)Thumbnail 2M3A7168 (Large)Thumbnail 2M3A7113 (Large)Thumbnail 2M3A7111 (Large)