Bayramın birinci günü İstanbul Çekmeköy İlçesinde otobanda aracı arıza yapan 26 yaşındaki genç, yol kenarına otomobilini park ettikten sonra otomobilinden inerken, başka bir otomobilin çarpması sonucu olay yerinde hayatını kaybetti.

26 yaşındaki gence çarpan otomobil olay yerinden kaçtı. Jandarma ekipleri yaptıkları çalışmada otomobilin Almanya plakalı olduğunu rengini ve markasını tespit etti.

Ankara ve Eskişehir istikametindeki tüm Jandarma ve Polis ekiplerine 26 yaşındaki gence çarpıp ölümüne sebep olan Almanya plakalı aracın, yakalanması için plakası, markası ve rengi bildirildi.

Pamukova İlçe Jandarma ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri ortak çalışma ile İstanbul Çekmeköy de 26 yaşındaki gence çarpıp ölümüne sebep olan B.K’nin kullandığı GT CB 3*** Alman plakalı otomobili Pamukova Bilecik D-650 karayolu İsabalı Mahallesi yakınlarında yakaladılar.

Jandarma ve Bölge Trafik ekiplerince yakalanan otomobilin sağ ön tarafında ve arka kapısında çarpmadan dolayı hasar oluştuğu belirlendi. Otomobil sürücüsü Alman vatandaşı B.K. Jandarma ekiplerince gözaltına alınırken, 26 yaşındaki gencin ölümüne sebep olan otomobil Pamukova Yediemin Parkına çekildi.

Milli sporcu 3 kişiyi hastanelik etti! Milli sporcu 3 kişiyi hastanelik etti!

Alman vatandaşı B.K. Pamukova İlçe Jandarma Komutanlığındaki işlemlerinin ardından İstanbul Çekmeköy İlçe Jandarma Komutanlığına teslim edildi.

pamukovahalk.com