Sakarya Üniversitesi'nde Rektörlüğe Prof. Dr. Hamza Al'ın atanması sonrasında başlayan görev değişimleri sürerken genel sekreter yardımcıları Ali Ciydem ile Hakan Sağlam da istifalarını verdi. Şimdi gözler yeni genel sekreter yardımcılarının hangi isimlerin olacağı...

Savaşçı'dan Karapürçek Şehit Mehmet Selim Kiraz İmam Hatip Ortaokuluna ziyaret Savaşçı'dan Karapürçek Şehit Mehmet Selim Kiraz İmam Hatip Ortaokuluna ziyaret

Sakarya Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Hamza Al'ın atanması sonrasında üniversite kadrosundaki değişimler sürüyor. Son olarak  genel sekreter yardımcıları Ali Ciydem ile Hakan Sağlam da istifalarını verdi. Ancak iki ismin istifaları 'Mezuniyet töreni' nedeniyle ertelendi.
 
Alınan bilgilere göre  Sakarya Üniversitesi rektörlüğüne Prof. Dr. Hamza Al'ın atanması sonrasında üniversitede kendi ekibini kurmak isteyen  Prof. Al, birimlerde değişimlere gitmeye başladı.

Bu arada  üniversite genel sekreter yardımcıları Ali Ciydem ile Hakan Sağlam da  geçen hafta istifalarını verdi.   Ciydem ve Sağlam üniversitenin Whatsapp grubunda da istifa ettiklerini açıklayarak bir veda mesajı yayınladılar.
 
Ancak Rektör Al, genel sekreter yardımcılarının bu istifalarını önümüzdeki günlerde üniversitede mezuniyet töreni yapılacağı için erteledi.  Rektör Al'ın mezuniyet töreniyle ilgili hazırlıkları  Ciydem ve Sağlam'ın yapması nedeniyle,  mezuniyet töreni sonrasında ayrılmalarını istedi.

Bu arada üniversitede genel sekreter yardımcılığı için farklı isimlerde konuşuluyor. Bu isimler arasında Ayhan Karabaş'ın da olduğu ifade ediliyor. Yeni Rektör Al'ın  genel sekreter yardımcısı atamasıyla ilgili olarak bazı isimler arasında görüş alışverişine de bulunduğu belirtiliyor. (medyabar)