İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı ana cadde ziyaretlerini tamaladıktan sonra ara sokaklara yapılan ziyaretler çerçevesinde son olarak Çeşme meydanı civarındaki sokaklardaki esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

IMG-20220622-WA0031 "Tek umut sandık" Ziyaret hakkında açıklama yapan Dokumacı: "Yöneticilerimiz ile birlikte hemşehrilerimizin yanında olmaya, dertlerini dinlemeye ve seslendirmeye devam ediyoruz. İlçemizde sıkmadığımız el kalmayacak dedik ve bu yönde de çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Ana caddeleri tamamladıktan sonra seçim zamanı dahi uğranılmayan ara cadde ziyaretlerimize devam ediyoruz. Çeşme meydanı civarında gezdiğimiz sokaklarda gördük ki hemşehrilerimizin tek umudu sandık kalmış.Herkes dertli,herkes işletmesinden para kazanmayı,yatırım yapmayı bırakmış,ayakta tutmaya çalışıyor" dedi.

thumbnail_IMG-20220622-WA0025 "AK Parti iktidarı son günlerinde"

Dokumacı: "Yine sahada görüyoruz ki şehrimizde uzun yıllardır süre gelen tek başına Ak Parti iktidarı döneminin son günlerini yaşıyoruz. Hemşehrilerimizin büyük çoğunluğu yeter artık demekte ve istikametini de partimize çevirmektedir. Bizler de şimdilik muhalefet olarak onlara mahçup olmamak için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz, edeceğiz inşallah” diye belirtti.

thumbnail_IMG-20220622-WA0032thumbnail_IMG-20220622-WA0026