İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı mahalle ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri köy statüsünde iken mahalle olan Kavaklı Orman mahallesini ziyaret ettiler. Mahalle muhtarı Selami Avcı’nında eşlik ettiği ziyarette mahalle esnafı gezildikten sonra meydanda çay sohbeti yapıldı.

IMG-20220701-WA0001

"İktidar hazırlığı yapıyoruz!"

Ziyaret hakkında açıklama yapan İlçe Başkanı Dokumacı: "Sadece seçim zamanı değil, her daim hemşehrilerimizin yanında olacağız dedik ve İYİ Parti olarak kurulduğumuz günden beri, tepeden tırnağa tüm teşkilatlarımız ile gece gündüz sahadayız. Şimdilik muhalefet görevimiz gereği hemşehrilerimizi dinliyor, sorunları dillendiriyoruz. Ayrıca bu ziyaretler ile sorunları yerinde öğreniyor, iktidar hazırlığı yapıyoruz" diye belirtti.

IMG-20220701-WA0009

Kavaklıorman’da sorun su baskınları!"

Cumhurbaşkanı adayımız Tansu Çiller! Cumhurbaşkanı adayımız Tansu Çiller!

Dokumacı: "Son olarak Kavaklıorman mahallemizi ziyaret ettik. Öncelikle bizleri ağırlayan muhtarımıza ve yakın ilgi alaka gösteren mahalle halkına misafirperverlikleri için teşekkür ederiz. Genel anlamda en büyük sorun ekonomi iken yerel de Kavaklıormanın en büyük sorunu altyapı eksikliği ve özellikle de yoğun yağışta ki ekili arazi ve yaşam alanlarına olan su baskınları olduğu gözüküyor. Bu sebeple uzun yıllardır sorun olan bu konuya ilişkin tüm yetkilileri çözüm için göreve davet ediyoruz" dedi.

IMG-20220701-WA0010