Düzce'de meydana gelen 5.9 büyüklüğündeki depremin hissedildiği Sakarya'da korku ve panik yaşayarak fenalaşan ve düşme sonucu 75 kişinin hastaneye başvurduğu öğrenildi.

Merkez üssü Düzce'nin Gölyaka ilçesinde olan 5.9 büyüklüğündeki deprem, Sakarya'da da hissedildi. Sarsıntıyı hisseden bazı vatandaşlar korku ve panik yaşayarak fenalaştı, bazıları ise düşme sonucu yaralandı.

Yüce: Hedefimiz arıcılıkta verimlilik ve kaliteyi artırmak Yüce: Hedefimiz arıcılıkta verimlilik ve kaliteyi artırmak

Edinilen bilgiye göre, Düzce'de meydana gelen 5.9 büyüklüğündeki depremin hissedildiği Sakarya'da korku ve panik nedeniyle 75 kişinin hastanelere başvurduğu öğrenildi. Hastaneye başvuran kişilerin yarısı taburcu olurken, diğer yaralıların tedavileri sürüyor.

VALİ KALDIRIM YARALI VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ
Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım hastaneleri ziyaret ederek, depremden etkilenen vatandaşlara geçmiş olsun temennisinde bulundu. Kaldırım, "Hastanelerimizi ziyaret ederek depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Hastanelerimizde ciddi sağlık sorunu olan vatandaşımız bulunmamaktadır. Rabbim, tüm hemşehrilerimizi her türlü afetten muhafaza eylesin" dedi.