Halk54 ihbar hattına gelen bir şikayet yine ‘yok artık’ dedirtti. Kamuya ait bir hastanede bir hemşire ile evli olan temizlik görevlisi arasında yasak aşk yaşandığı ileri sürüldü.  

Halk54.com 

Halk54 ihbar hattına yine çok ciddi ihbar geldi. Kamuya ait bir hastanede yaşandığı iddia edilen yasak aşkla ilgili olarak takipçimiz, “Bir iki hafta önce hastanede içinde bir hemşire ile temizlik personeli arasında ahlaksız ilişkilerden dolayı hastane sarsıldı. Devlet mercilerine yansıtılmıyor ama acilen bir el atarsanız çok iyi olur” dendi.

İhbarcı, “Hastane yönetiminin bu konuyla ilgili hassasiyet göstermeleri beklenirdi. İnsanların aile hayatlarını derinden sarstılar. Bu iki isim farklı bölümlere verilerek çalıştırılmaya devam ediyorlar. Bu duruma acilinden müdahale etmenizi rica ederek haber içeriği taşıdığını düşünüyorum. Artık bu duruma dur denilmesini istiyorum” sözlerine yer verdi.

Peker'in avukatı Barkın: Kırmızı bülten 'tüm dünyada aranıyor'a çevrildi Peker'in avukatı Barkın: Kırmızı bülten 'tüm dünyada aranıyor'a çevrildi

İddialarını sürdüren ihbarcı, “Bu hastanede ilk olay olmadığını da biliyorum. Bu tür vakalar çok olduğunu biliyorum. Devlet merkezine yansıtılması usulsüz işler dönüyor ilgilenirseniz sevinirim. Hastaneden en azından birini sürmeleri yerine ayrı bölüme vererek iş hayatları devam ediyor. Hastane çalkalanıyor. Böyle bir devlet kurumunda bu tür halkın ahlakını sarsacak ve aile birimini derinden etkileyecek olayların önüne set kurulmuyor” dendi.