KADİR ŞİRİN'İN HABERİ

YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı ve mevcutta Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'nun seçim çalışmaları yoğun bir tempoda devam ediyor. Güne sabahın erken saatlerinde esnaf ve vatandaş ziyaretleri ile başlayan Başkan Işıksu'nun her gün bir mahallede düzenlediği toplantıları adeta mitinge dönüşüyor. Gittiği her yerde halktan yoğun ilgi gören

Başkan Işıksu, Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan program kapsamında Karapınar Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Teravih namazı sonrası vatandaşlarla bol bol sohbet eden Başkan Mutlu Işıksu, camii esnafına lokum ikramında bulundu. 

GURURLA GEZİYORUZ

Teravih namazı sonrası Karapınar'da  bir araya geldiği hemşehrilerinden yerel seçimler için destek isteyen Başkan Işıksu, “Bu akşam itibarıyla 82'inci mahallemizi ziyaret ediyoruz. Birçok iş ortaya koymuşuz. Bugün gururla geziyoruz. Gittiğimiz her yerde teveccüh görüyoruz. Neye ihtiyaç varsa bütün mahallelermizde gayretle çalışıyoruz. Bugüne kadar 720 sokağı düzenlemişiz. Hangi hizmete ihtiyacınız varsa yanınızda olduk. Korucuk ve Karaman'da Kapalı pazar yerleri yaptık. Siz de istifade edeceksiniz. 

ŞEHİRLE BÜTÜNLEŞECEK

CHP’li Curoğlu’ndan 23 Nisan mesajı CHP’li Curoğlu’ndan 23 Nisan mesajı

1000 yatak kapasiteli Şehir Hastanesi'nin yıl sonunda hizmete girmesiyle Karapınar Mahallesi'ndeki arsaların değerinin yükseleceğini vurgulayan Başkan Işıksu, “Bu hastanede en az 6-7 bin kişi çalışacak. Buralar daha da hareketlenecek. Yerlerinizin değeri yükselecek. Karapınar'da bir kazanan olacaksa her zaman buranın insanı kazanacak. Bu bölgede yatırımlar  aldı başına gidiyor. Bu bölgeler daha da değerlenen bölgeler oldu. Hastane hizmete girdiğinde şehirden kopuk olan Korucuk-Camili-Karaman Mahalleleri şehirle bütünleşecek. 

İMARA AÇMAYACAĞIZ

Karapınar'daki tarlaların imara açılmasına asla müsaade etmeyeceğini söyleyen Başkan Işıksu, “Görev yaptğımız 5 yıl boyunca belediye başkanı olarak imara açtığımız yer yok. Açmadık, açmayacağız da. Sizin daha çok kazanmanız için buraları imara açmayacağım. Bu can bu bedende olduğu sürece Karapınar'da tarıma elverişli tarlaları imara açmayı asla düşünmüyoruz. Bazen şartlar zorlar insanı.  Açmamak için sonuna kadar direneceğiz. Geleceğimiz olan gençlerimize bereketli toprakları bırakmak boynumuzun borcu. 

CANLARINA OKUYACAĞIM

Adapazarı Belediyesi olarak sokak hayvanlarıyla ilgili mücadelelerinin sürdüğünü söyleyen Başkan Mutlu Işıksu, “Bugüne kadar ne söz verdiysek yapmaya çalışıyoruz. Sokak hayvanları ile alakalı olarak bu bölgeden çok şikayetler alıyoruz. Halkımızın sesine kulak veriyoruz. Hiçbir şikayete duyarsız kalmıyor ve yapılacak varsa hemen yerine getirmeye çalışıyoruz. Bu sorunun bitmesi için birçok yere kamera koyduk. Komşu belediyeden köpeklerin bırakıldığını duyduk. Bu köpekleri bırakanları yakalarsam canlarına okuyacağım. Ben bir tane köpeği başka bir bölgeye bırakmadım. 

SİZLERİ TEMSİL EDİYORUM

“Sizlerin desteği ile yine sürekli yollardayız” diyerek sözlerine devam eden Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “İnşallah bu yolun sonu yine Adapazarı'na hizmet olacak. Sizlerin desteği ile sizleri temsilen bu vazifeyi yapıyorum. Bu vazifeyi yaptığımız tüm zaman içerisinde de alnımız ak olacak şekilde çalıştık. Sizi mahcup edecek hiçbir şey yapmadık. Gecemizi gündüzümüze kattık helali hoş olsun. İnşallah yine sizlerin desteğiyle başımız dik bir şekilde yerel seçimlerden sonra da bu görevimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Dertlerinizle dertleneceğim ve her zaman yanınızda, aranızda olacağım. Bunun sözünü bir kez daha veriyorum. Geceniz mübarek olsun" diyerek halktan destek istedi. 

Whatsapp G Rsel 2024 03 25 Saat 03.39.35 80D8198CWhatsapp G Rsel 2024 03 25 Saat 03.39.29 7073894CWhatsapp G Rsel 2024 03 25 Saat 03.39.25 62304025