Kaynarca Arifağa Mahallesi ile Başoğlu Mahallesi arasında bulunan Karaboğaz Sahilinde iş makinesiyle Kaynarca Belediyesine ait kamyonlara kum yüklendiği anların görüntüsü ortaya çıktı. İlçede devam eden altyapı çalışmaları için sahilden kum alındığı iddia edildi!

Kaynarca İlçesine bağlı Arifağa Mahallesi ile Başoğlu Mahallesi arasında kalan kısımda yer alan Karaboğaz Sahilinde, iş makinesiyle sahilden kum alınarak kamyonlarla taşındığı iddia edildi. Bölgede yaşayan vatandaşlar tarafından çekilen görüntülerde; iş makinesiyle sahilden alınan kumların Kaynarca Belediyesine ait kamyona yüklendiği görüldü. İddialara göre; yüklenen kumlar, ilçede devam eden altyapı çalışmalarında kullanılırken konuyla ilgili bir izin olup olmadığı ise öğrenilemedi.

TOGG’un ilk şarj istasyonu Bolu'ya kuruldu TOGG’un ilk şarj istasyonu Bolu'ya kuruldu

Öte yandan güzelliğiyle kendine hayran bırakan ve çok az sayıda insanın gittiği en sakin plajlardan biri olan Karaboğaz Sahilinden alınan kumların ilçede altyapı çalışmalarını yapan taşeron firmaya satıldığı iddia edildi. Konuyla ilgili bir inceleme başlatılması bekleniyor… (haberlisin)