Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı ekipleri şehrin dört bir yanında yayaların güvenliğini artıran ve ulaşım ağlarına estetik katan çalışmalar yapıyor.

Budaklar’da asırlık bayram geleneği devam ediyor Budaklar’da asırlık bayram geleneği devam ediyor

Kaynarca bölgesinde yoğun mesai harcayan ekipler, okul çevreleri ve yaya yoğunluğunun bulunduğu bölgelerde hız kesici kasis ve yaya geçitlerinin imalatlarına devam ediyor.

Yaya güvenliğinin üst düzeyde tutulduğu çalışmalar sonrası Kaynarca’da yayalar için farkındalık oluşturuluyor. Büyükşehir, ayrıca sarı-beyaz çizgileriyle ilçe ulaşım ağlarına estetik katıyor.

Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Yaya güvenliğini sağlamak, geçişleri daha sağlıklı hale getirmek ve araç sürücülerinde farkındalık oluşturmak adına gayretle çalışıyoruz. Sürücülerden yaya güvenliği hususunda duyarlılık bekliyoruz. Trafikte yaya önceliğini ve güvenli geçişleri oluşturmak adına ‘Önce Yaya’ sloganını her cadde ve sokakta vurguluyoruz” denildi.

Kaynarca’nın Yolları Büyükşehir’in Dokunuşuyla Daha Güvenli Ve Güzel 4Kaynarca’nın Yolları Büyükşehir’in Dokunuşuyla Daha Güvenli Ve Güzel 3Kaynarca’nın Yolları Büyükşehir’in Dokunuşuyla Daha Güvenli Ve GüzelKaynarca’nın Yolları Büyükşehir’in Dokunuşuyla Daha Güvenli Ve Güzel 2