İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Kılıçaslan, dün bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlk olarak 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Sakarya Şehitliğini ziyaret eden Kılıçaslan ve beraberindekiler, şehitlerimizin kabri başında dua edip, karanfil bıraktı. Ferizli esnafını ve sanayi sitesini ziyaret eden Kılıçaslan, günü Ferizli İlçe Teşkilatının şehitlerimizin ruhuna helva dağıtmak için düzenlemiş olduğu programa katıldı.

Karapürçek'te Mehmet Murat Çoruhlu mazbatasını alarak göreve resmen başladı Karapürçek'te Mehmet Murat Çoruhlu mazbatasını alarak göreve resmen başladı

“EMEKÇİ GENÇLERİN YANINDAYIZ”

Ferizli İlçe Belediye Başkan Adayı Mehmet Ata ile sanayi esnafıyla buluşan Kılıçaslan’a sanayide çalışan gençler yoğun ilgi gösterdi. Gençlerin bu memleketin yarınları olduğuna dikkat çeken Kılıçaslan, “Bu gençlerin gözündeki pırıltıyı yok etmeye çalışıyorlar ancak başaramayacaklar. Bizler bu gençlerden aldığımız cesaretle yolumuza devam ediyoruz. Onlar için elimizi değil, kendimizi taşın altına koymaya hazırız. Türk genci EN İYİSİNE layık.” ifadelerini kullandı.

ŞEHİTLERİN RUHUNA HELVA PROGRAMI

18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Ferizli İlçe Teşkilatı’nın düzenlemiş olduğu helva programına katılan Kılıçaslan, “Bu cennet vatan için toprağı kanıyla boyayan aziz şehitlerimizin ruhları şad olsun. Vatan onlara minnettar. Bizler de şehitlerimizin bize emanet ettiği bu vatanı ileri taşımak için elimizden geleni değil her zaman EN İYİSİ’ni yapmaya çalışacağımıza söz veriyoruz.” dedi.

Kılıçaslan “Gençlerden Aldığımız Cesaretle Yola Devam”7Kılıçaslan “Gençlerden Aldığımız Cesaretle Yola Devam”5Kılıçaslan “Gençlerden Aldığımız Cesaretle Yola Devam”6Kılıçaslan “Gençlerden Aldığımız Cesaretle Yola Devam”4Kılıçaslan “Gençlerden Aldığımız Cesaretle Yola Devam”2Kılıçaslan “Gençlerden Aldığımız Cesaretle Yola Devam”3Kılıçaslan “Gençlerden Aldığımız Cesaretle Yola Devam”