İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Kılıçaslan, Serdivan ve Erenler’de esnaf ve vatandaş ziyareti yaptı. İl Başkanı Ahmet Uçak ve Serdivan Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Serbülent Gökhan Beyaz ve parti yöneticileriyle birlikte esnafla bir araya gelen Kılıçaslan, bir gencin “Ben şahsi olarak kimseye güvenmem ama Meral Akşener’e güvenirim. Sizi aday gösterdiyse bir bildiği vardır” sözü üzerine duygusal anlar yaşadı. Kılıçaslan, “Biz de sizin Sayın Genel Başkanımız’a olan güveninize layık olmaya çalışacağız." dedi.

“BİR TON EKSİK VAR”

Ahmet Soğuk'tan İYİ Parti'ye çalıştığı iddialarına yanıt Ahmet Soğuk'tan İYİ Parti'ye çalıştığı iddialarına yanıt

İl Başkanı Ahmet Uçak, İlçe Başkanı Ahmet Özmen ve Erenler Belediye Başkan Adayı Oğuz Savtekin ile birlikte Erenler Modern Sanayi Sitesi’ni ziyaret eden Selçuk Kılıçaslan, sanayi sitesindeki eksiklere tepki gösterdi. Vatandaş ve sanayici esnafının sorunlarını dinleyen Kılıçaslan, “Bir ton eksik var. Bunlar biz hallederiz. Biz kendimize güveniyoruz, iddialıyız. Modern sanayiyi doğal gaza kavuşturacağız.” dedi.

SAKİGAD’A ZİYARET

Sakarya Girişimci Kadınlar Derneği (SAKİGAD) Başkanı Nagihan Aygün ve yönetimi tarafından ağırlanan Kılıçaslan, kadın girişimcilere ülkemizin çok ihtiyacı olduğunu ve her zaman destek olacaklarını belirtti. Girişimcilere yönelik projelerini anlatan Kılıçaslan, “Ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntıların en çok etkilediği kesim elbette ki esnaf ve girişimciler. Bu süreçte her daim yalnız bırakıldılar ve zor zamanlar geçirdiler. Bizler göreve geldiğimizde girişimcilerimiz için ürettiğimiz projelerimizi hayata geçireceğiz. Özellikle kadın girişimcilerimize uygulayacağımız pozitif ayrımcılıkla her daim destekçileri olacağız.” ifadelerini kullandı.

‘Modern Sanayiyi Doğal Gaza Kavuşturacağız’5‘Modern Sanayiyi Doğal Gaza Kavuşturacağız’4‘Modern Sanayiyi Doğal Gaza Kavuşturacağız’2‘Modern Sanayiyi Doğal Gaza Kavuşturacağız’3‘Modern Sanayiyi Doğal Gaza Kavuşturacağız’