İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Kılıçaslan, seçim çalışmalarına devam ediyor. İpekyolu Kültür ve Dayanışma Derneği’ni, Sakarya Kartvel Gürcü-Laz Derneği’ni ziyaret eden Kılıçaslan, Söğütlü’de esnaf ile bir araya geldi. Sakarya’nın evladı SMA hastası Azra Bebek için düzenlenen dayanışma gecesine de katılan Kılıçaslan, “Mübarek Ramazan Ayı’nın yüzü suyu hürmetine tüm hemşehrilerimizi Azra bebeğimize destek olmaya çağırıyor ve Yüce Allah’tan acil şifalar diliyoruz” dedi.

SAKARYAMIZ MÜKEMMEL BİR HARMAN

Sakarya Kartvel Gürcü - Laz Derneği’nin yönetim kurulu toplantısına misafir olarak katılım sağlayan İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Kılıçaslan, “Sakarya’mız bu kadar kültüre sahip olup bunları kendi içinde harmanlamayı başarmış mükemmel bir şehir. Ancak ne yazık ki kültürel değerlerimizi hiçe sayan bir yönetimle sınandı bu güne kadar. Bizler seçimi kazandığımızda tüm kültürel değerlerimizi yeniden canlandıracak ve bu mükemmel kültür harmanıyla şehrimizi ön plana çıkaracağız.” ifadelerini kullandı.

ESNAFIMIZ HER DAİM YANIMIZDA

Söğütlü’de esnafı ziyaret eden Kılıçaslan, “Esnafımız ile her daim iletişim halindeyiz. Görüyoruz ki onlar da bu ucube yönetimlerden bıkmış durumda. Sağ olsunlar desteklerini her daim arkamızda hissediyoruz. Bugün de dediğimiz gibi sloganımız belli, “Ampulü geç, güneşi seç!” dedi.

ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM

Ali İnci, Bakan Uraloğlu ile Sakarya'ya yapılacak yeni yatırımları ve devam eden projeleri görüştü Ali İnci, Bakan Uraloğlu ile Sakarya'ya yapılacak yeni yatırımları ve devam eden projeleri görüştü

SMA hastası Azra Bebek için düzenlenen yardım gecesine katılan Selçuk Kılıçaslan, “Sakarya’mızın evladı Azra Bebek için hepimizin içi yanıyor. Düzenlenen gecede emeği olan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Elimizden geldiğince destek vermeye çalıştık. Destek olmaya da devam edeceğiz. Önümüzdeki günlerde karşılayacağımız mübarek Ramazan Ayı’nın yüzü suyu hürmetine tüm hemşehrilerimizi Azra bebeğimize destek olmaya çağırıyor ve Yüce Allah’tan acil şifalar diliyoruz.” dedi.

Ampülü Geç, Güneşi Seç 9Ampülü Geç, Güneşi Seç 8Ampülü Geç, Güneşi Seç 7Ampülü Geç, Güneşi Seç 6Ampülü Geç, Güneşi Seç 4Ampülü Geç, Güneşi Seç 5Ampülü Geç, Güneşi Seç 2Ampülü Geç, Güneşi Seç